O projektu

"REZIDENCE T.G. MASARYKA"
JEDNA Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH LOKALIT PRO BYDLENÍ V TÝNIŠTI

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NABÍDKU NOVÉHO ATRAKTIVNÍHO BYDLENÍ V MODERNÍM NÍZKOENERGETICKÉM BYTOVÉM DOMĚ.
DŮM BUDE REALIZOVÁN V JEDNÉ Z NEJLEPŠÍCH LOKALIT V TÝNIŠTI NAD ORLICÍ - V LOKALITĚ, KTERÁ JE OZNAČOVÁNA JAKO SOUČÁST "SÍDLIŠTĚ STŘED" NEBO PRO MÍSTNÍ TAKTÉŽ JAKO "NA BĚLIDLE".

LOKALITA SPLŇUJE POŽADAVKY KLIDOVÉHO BYDLENÍ S MÍSTEM PRO RELAXACI DÍKY BLÍZKOSTI ROZSÁHLÉHO MĚSTSKÉHO PARKU S DĚTSKÝM HŘIŠTĚM PRO NEJMENŠÍ A ŠKOLNÍM SPORTOVIŠTĚM S VÍCEÚČELOVÝM HŘIŠTĚM A OUTDOOR WELLNESS ZAŘÍZENÍM. NEDALEKO SE PAK NACHÁZÍ TENISOVÉ KURTY A ATLETICKÝ STADION, KTERÝ JE V SOUČASNÉ DOBĚ MODERNIZOVÁN. 
STEJNĚ TAK JE TOTO PŘÍVĚTIVÉ MÍSTO VELICE SNADNO DOSTUPNÉ Z CENTRA MALEBNÉHO MĚSTA TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ.

PŘEDMĚTNÁ LOKALITA JE TAKTÉŽ NÁLEŽITĚ OBČANSKY VYBAVENÁ. SUPERMARKETY BILLA I PENNY JSOU V DOCHÁZKOVÉ VZDÁLENOSTI 5 MIN. KLIDNÉ CHŮZE. V LOKALITĚ SE TAKÉ NACHÁZÍ NĚKOLIK VYHLÁŠENÝCH RESTAURACÍ A STYLOVÝCH HOSPŮDEK. V TĚSNÉ BLÍZKOSTI STOJÍ HISTORICKÝ OBJEKT VODÁRENSKÉ VĚŽE, KTERÁ V DNEŠNÍ DOBĚ SLOUŽÍ JAKO MUZEUM SPOLKU PŘÁTEL MĚSTA TÝNIŠTĚ A TAKÉ JAKO PŘÍLEŽITOSTNÁ VYHLÍDKA. DNES EXPONOVANÝ ŽELEZNIČNÍ PŘEJEZD BUDE BRZY MINULOSTÍ, VE MĚSTĚ PROBÍHÁ REALIZACE VÝZNAMNÉ INVESTIČNÍ AKCE ZAHRNUJÍCÍ VYBUDOVÁNÍ PODJEZDU POD TRATÍ. TENTO PŘEJEZD BUDE PRO AUTOMOBILOVOU DOPRAVU ZRUŠEN A ZŮSTANE POUZE PRO PĚŠÍ, COŽ CELOU OBLAST JEŠTĚ ZKLIDNÍ. 
BYDLENÍ V DOSAHU VEŠKERÉ OBČANSKÉ VYBAVENOSTI JE JISTĚ PŘÁNÍM KAŽDÉHO Z NÁS.


POKUD ZDE HLEDÁTE MÍSTO PRO ŽIVOT NEBO TŘEBA JEN VÝHODNOU A JISTOU INVESTICI
JSTE ZDE NA SPRÁVNÉ ADRESE


Představujeme Vám nový bytový projekt "REZIDENCE T.G. MASARYKA".
Výstavba nízkoenergetického bytového domu bude jen částečně etapizována, objekty budou realizovány ve většině procesů společně.
Architektonickým cílem bylo smysluplně oddělit stávající panelovou zástavbu od rodinných domů v předmětné lokalitě a celkově dotvořit a ukončit sídliště "střed", jehož výstavba započala již v minulém režimu.

Zahájení projektu připravujeme na podzim letošního roku po získání stavebního povolení, dokončení předpokládáme na druhou polovinu roku 2021 (termín dokončení se bude odvíjet od termínu zahájení).
V bytovém domě bude umístěno 49 nadstandardních bytových jednotek. Dům je pochopitelně vybaven osobními výtahy. 

K nabídce budou byty o ploše od 40 do 100 m2 v kategoriích od 1+kk po 4+kk dle požadavků klientů.

Každý byt je vybaven lodžií nebo terasou a komorou či sklepem.

Dům svým rezidentům poskytne i dostatečné množství parkovacích stání v 1. podzemním podlaží objektu (garáže a parkovací stání)
a na parkovacích plochách před objekty bytových domů.
Vše je esteticky sladěno a odpovídá standardům moderního bydlení s technickým zázemím na nejvyšší úrovni.

Na přání klienta jsme připraveni provést úpravu dispozičního řešení. Uvědomujeme si, že to bude Váš byt, Vaše bydlení.
Přizpůsobíme proto vše Vašim představám a potřebám. V nabídce jsou v tuto chvíli uvedeny jednotky v nejžádanější možné budoucí podobě.

 

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční cookies za účelem správné funkce webu. Více informací o ochraně osobních údajů GDPR najdete v Kontaktech.